204-та бригада тактичної авіації ім. Покришкіна, яка дислокується у Луцьку, відзначила річницю


На захід завітали радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади, військові капелани, керівництво та військовослужбовці 204-ї бригади, йдеться на сайті міської ради.

«Нам дуже приємно, що 204-та бригада дислокується саме в нашому місті. Почувши шум літаків, лучани почувають себе безпечніше, та знають, що авіація може їх захистити. Ця бригада продовжує славні традиції авіації Волині, і я щиро сподіваюся, що вам подобається у Луцьку. Я хочу подякувати вам за роботу та служіння Батьківщині, служіння народу Україні і хочу побажати вильотів лише тренувальних, ні в якому разі – не бойових.

Міцного здоров’я, добра, злагоди, належного шанування вашої роботи та служби від вищого керівництва. Нехай відчуття підтримки від близьких, держави, лучан надає вам впевненості у тому, що дієте правильно», — привітав присутніх радник міського голови Ігор Поліщук.
Окрім того, за високий професіоналізм, зразкову військову дисципліну, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків а також з нагоди річниці створення 204-ї бригади тактичної авіації, було оголошено Подяку міського голови кращим військовослужбовцям-авіаторам.
Наостанок Ігор Поліщук вручив сертифікат на придбання проектора та проекційного екрану для потреб 204-ї бригади її командиру Ігорю Кисельову.

Військовослужбовців вітали також зразковий ансамбль сучасного танцю «Антарес», музичний гурт луцької музичної школи №3 «Волиняни», народний аматорський вокальний ансамбль «Аколада» та академічний камерний оркестр «Кантабіле».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/204-ta-bryhada-taktychnoyi-aviatsiyi-im-pokryshkina-iaka-dyslokuyetsia-u-l/” Об этом сообщает abc-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя