Окружний адмінсуд заборонив АМКУ штрафувати "Тедіс" та інших тютюнових виробників

Окружний адмінсуд заборонив АМКУ штрафувати "Тедіс" та інших тютюнових виробників Фото: з вільних джерел

Суд прийняв ухвалу про забезпечення позову від юристів "Тедіс", якою АМКУ фактично заборонено приймати будь-яке рішення по цій справі до того, як суд розгляне позов "Тедісу" до Комітету з приводу процесуальних порушень, передає "Економічна правда". Об этом сообщает videonews.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами колишньої держуповноваженої АМКУ Агія Загребельської, "подібна ганебна практика" вже мала місце бути у справі проти "Укрнафти", коли одні з відповідачів також домоглись отримання такої ухвали.

"Це не є нормою для розвиненої правової держави, адже подібне блокування розслідування за рахунок просто подання позову, перетворює конкурентне відомство на дефектний орган, не здатний захистити конкуренцію та припиняти антимонопольні зловживання", — заявила екс-держуповноважена АМКУ.

"Якщо все піде по сценарію "Укрнафти", то АМКУ може стояти "на паузі" місяці та роки, доки суд не винесе свій вердикт", — додала Загребельська.

Комітет оголосив перерву до 10 жовтня для вивчення та аналізу ухвали.

Раніше Загребельська повідомляла, що сумарні штрафи, які Антимонопольний комітет може накласти на найбільших тютюнових виробників за монополізацію ринку компанією "Тедіс", можуть сягнути більше 10 мільярдів гривень.

Раніше Президент Володимир Зеленський призначив державними уповноваженими Антимонопольного комітету Ірину Копайгору й Ольгу Піщанську. Водночас із посади була звільнена Ганна Артеменко.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/okruzhnyy_adminsud_zaboronyv_amku_shtrafuvaty_tedis_ta_inshyh_tyutyunovyh_vyrobnykiv_301303.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя