Андрiй Табалов: Міська влада поліпшить доступ до iнформацiї та процесу ухвалення рiшень

Андрiй Табалов: Міська влада поліпшить доступ до iнформацiї та процесу ухвалення рiшень

Виконавчий комiтет мiської ради Кропивницького затвердив порядок сприяння проведенню громадської експертизи дiяльностi мiської ради та її виконавчих органiв. Про це йдеться на сайті установи.
Об этом сообщает topdaynews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Порядок визначає процедуру сприяння проведенню iнститутами громадянського суспiльства, громадськими радами, iншими консультативно-дорадчими органами, утвореними при мiськрадi, громадської експертизи дiяльностi її виконавчих органiв.

"Ми зробили важливий крок для взаємодiї влади i громади. Наступний – обговорення порядку сприяння проведенню громадської експертизи на постiйних депутатських комiсiях i внесення проекту на розгляд мiської ради. Для громадських органiзацiй така експертиза – доступ до iнформацiї та процесу ухвалення рiшень, можливiсть здiйснювати оцiнку дiяльностi ради, перевiряти ефективнiсть виконання програм та законнiсть витрачання бюджетних коштiв. Для мiської ради – це iнструмент реального залучення громадян до вирiшення проблемних питань, незалежна оцiнка щодо ефективностi роботи та спосiб поліпшити свою дiяльнiсть" , – зазначив секретар мiської ради Андрiй Табалов.

Очільник депутатського корпусу пiдкреслив, що громадська експертиза є корисним i потрiбним ресурсом як для мiської ради, так i для громадськостi, оскiльки вона є однiєю із форм участi членiв територiальної громади у здiйсненнi мiсцевого самоврядування.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/andrii-tabalov-miska-vlada-polipshit-dostup-do-informatsii-ta-protsesu-uhvalennja-rishen”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя