Морські піхотинці пройшли курс виживання на навчаннях "Sea Breeze-2019"

Як проінформували у прес-службі МОУ, військові з підрозділу морської піхоти пройшли курс виживання на навчаннях "Sea Breeze-2019".

Серйозним випробуванням для одного з підрозділів морської піхоти, який бере участь в міжнародних навчаннях "Sea Breeze-2019", стало проходження курсу виживання. Протягом тижня морські піхотинці виконували бойові завдання в повністю автономному режимі на одній з ділянок Тендрівської коси, яка знаходиться на узбережжі Чорного моря. Об этом сообщает assessment.in.ua со ссылкой на СМИ.


Згідно зі сценарієм, військовослужбовці в умовах повної ізоляції від зовнішнього світу, засобів зв’язку і продовольчого забезпечення ефективно протидіяли силам, що переважають, і засобам умовного противника. Вели активну наземну та повітряну розвідку, проводили диверсійні операції, в екстремальних умовах училися обходитися без їжі, води та сну.


Заключним етапом курсу виживання став 30-кілометровий марш-кидок із подальшим десантуванням із вертольота Мі-8 зі штатною зброєю в повній бойовій викладці. Весь особовий склад підрозділу, яким командує бойовий офіцер капітан Павло Юрчук, успішно впорався з поставленими завданнями і повернувся в розташування польового табору.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/morski_pihotyntsi_proyshly_kurs_vyzhyvannya_na_navchannyah_sea_breeze2019_320754.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя